Salon fryzjerski Athelas 

Salon fryzjersjki Athelas powstał w trosce o piękny wygląd i dobre samopoczucie naszych Klientów. 

Jest to miejsce, gdzie spotkacie się z wysoką jakością usług oraz miłą atmosferą. Spełnienie Państwa oczekiwań przez nasz wykwalifikowany i profesjonalny personel jest dla nas najważniejsze. Naszą ideą jest przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta, które pozwala na wydobycie z człowieka jego naturalnego piękna. 

Oferujemy najlepsze usługi wykonywane na najwyższej jakości kosmetykach do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji marki L’Oreal Professional i KERASTASE.

Nasza oferta obejmuje zatem pełen zakres usług fryzjerskich damskich i męskich, jak również usług barberskich. Bardzo istotną rolę w naszej codziennej pracy odgrywa dbałość o skórę głowy i pielęgnację włosów Klientów. Mając to na uwadze oferujemy pełną gamę zabiegów regenerujących, oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów jest to zabieg bezinwazyjny i bezbolesnyWyróżniamy jakby trzy rodzaje tego pojęcia, a mianowicie:

 

  • ZAGĘSZCZANIE  – jest to zwiększenie objętości przy zachowaniu długości włosów Klientki, zakamuflowanie mikropasmami przerzedzonych partii włosów
  • PRZEDŁUŻANIE  optyczne wydłużenie włosów od 10 do 15 cm jeśli włosy Klientki są długości nie krótszej niż do ramion 
  • PRZEDŁUŻANIE Z ZAGĘSZCZANIEM – jest to jednoczesne przedłużenie włosów o min 20 cm (max do 60 cm długości całkowitej) ze  zwiększeniem ich objetosci, ten rodzaj możemy zastosowac również przy wlosach krótszych niż do ramion przedłużając je o 15 cm 

Do zabiegów przedłużania i zagęszczania używamy wyłącznie włosów naturalnych najwyższej jakości. Zabiegi wykonujemy metodą  LASER EXTEND, która polega na łączeniu pasm do naturalnych włosów tzw “nanołączenia”, które są bardzo dyskretne i mega trwałe. 

System ten jest na tyle estetyczny, że nie jest widoczny w sytuacji gdy włosy rozwiewa wiatr, czy w przypadku gdy Klientka nie wykona podciàgnięcia lub zdjęcia przedluźnych pasm po ich odrosnięciu. Dodatkowo metoda ta jest na tyle trwała, że nie zniszczymy łączeń farbami, czy kosmetykami jak również wyższą temperaturą (wytrzymałość do około 90 stopni C)

LASER EXTEND to wygoda, dyskrecja i trwałość.

Czas trwania zabiegu: 3 godziny

Cena zabiegu: indywidualna

Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy jest to wizualne zagęszczenie włosów, czy ukrycie innych niedoskonałości. Z problemem łysienia zmaga się obecnie wielu mężczyzn jednak dotyczy on również kobiet. Zabieg ten jest rodzajem symulacji mieszków włosowych  i dedykowany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Polega on na wprowadzeniu nieorganicznych barwników pod skórę. 

Stosuje się ją w przypadku całkowitego wyłysienia jak i np. łysienia plackowatego, androgenowego czy też w celu pokrycia blizn. Mikropigmentacją możemy również  uzyskać naturalny efekt zacienienia skóry głowy, co optycznie zagęszcza włosy.

Zabieg mikropigmentacji trwa od 1 do okolo 3 godzin i składa się zwykle z trzech sesji podczas których jest tworzona linia włosów i wypełnienia miejsc łysiejacych. Efekt po zabiegu niczym nie różni się od własnych mieszków włosowych i jest jak najbardziej naturalny. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych ponieważ jest bezinwazyjny jak również nie pozostawia blizn. Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry trwające do kilku godzin od mikropigmentacji. Efekt zabiegu mikropigmentacji skóry glowy pozostaje na min 1,5 do 4 lat w zależności od indywidualnej reakcji skóry i sposobu pielęgnacji. 

Czas trwania zabiegu: 1-3 godziny

Cena zabiegu: indywidualna

Odwiedź nas!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Wszystkie informacje znajdują się w zakładkach na naszej stronie i na portalach społecznościowych, a my cały czas czekamy na Ciebie w salonie i pod telefonem.

Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała 

RZESZÓW, ul. Lisa Kuli 1
35-068 RZESZÓW

Salon kosmetyczny w Rzeszowie z najwyższej jakości usługami na twarz i ciało.

Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo

RZESZÓW, ul. Słowackiego 6
35-060 RZESZÓW 

Salon kosmetyczny w Rzeszowie z usługami kosmetycznymi oraz fryzjerskimi. 

Umów się na wizytę kosmetyczną

lub odwiedź nas w naszych salonach kosmetycznych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W ATHELAS

+48 533 655 052

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W CZARY MARY

+48 516 745 187