Radiofrekwencja mikroigłowa

W ofercie naszego salonu kosmetycznego znajdą Państwo zabiegi, które pozwolą na zadbanie o skórę całego ciała. Radiofrekwencja mikroigłowa jest jedną z propozycji, dzięki której możliwy jest lifting bez użycia skalpela – szczególnie cenią go pacjenci bojący się igieł i innych inwazyjnych rozwiązań. Urządzenia, jakimi dysponujemy w naszym gabinecie pozwalają na wykonanie zabiegu zarówno na twarzy, szyi, dekolcie, ale także dłoniach czy brzuchu. Aby dowiedzieć się więcej na temat nieoperacyjnego liftingu skóry dowolnej partii ciała zapraszamy do lektury.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting najczęściej kojarzony jest z bolesnym zabiegiem pod wpływem środka znieczulającego oraz długim czasem rekonwalescencji. Nowoczesne technologie wykorzystujące Bi-polarne fale radiowe oraz system mikronakłuwania pozwoliły na stworzenie urządzenia, które umożliwia wykonanie zabiegu liftingowania bez konieczności użycia skalpela i długiego oczekiwania na efekty. Radiofrekwencja mikroigłowa jest przykładem zabiegu łączącego w sobie dwie metody – za pomocą jednej głowicy wykonywane są drobne nakłucia igłą, a także generowane są fale. Nakłucia mają na celu zmotywowanie skóry do regeneracji, natomiast emisja fal podgrzewają ją, powodując obkurczenie włókien kolagenowych. Równoległe zastosowanie obu tych metod może pomóc w skutecznej walce z takimi problemami skórnymi jak:

  • rozstępy,
  • blizny,
  • przebarwienia,
  • zmarszczki,
  • utrata jędrności,
  • cellulit.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej szczególnie polecany jest osobom oczekujących szybkich efektów oraz nie mogących pozwolić sobie na długi czas rekonwalescencji. Świetnie sprawdza się także w przypadku osób, które szukają niemal bezinwazyjnego rozwiązania na poprawienie kondycji swojej skóry. Więcej na temat wskazań, przeciwwskazań oraz przygotowania do zabiegu dowiedzą się Państwo kontaktując się telefoniczne lub mailowo z naszym gabinetem Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała – numery telefonów, pod którymi otrzymają Państwo szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Kontakt.