Endermologia Body Health

Nasz gabinet Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała oferuje różnego rodzaju zabiegi, które mogą pomóc czuć i wyglądać się pięknie w każdym wieku. Endermologia Body Health to jedna z usług, jaką wykonujemy urządzeniem BHS-201, które umożliwia wykonanie dwóch zabiegów za jednym razem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jaką oferuje nasz gabinet.

Endermologia Body Health urządzeniem BHS-201

Połączenie dwóch zabiegów, które wzajemnie się uzupełniają może pozwolić na wymodelowanie partii ciała najbardziej narażonych na powstawanie cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Pierwsze działanie urządzenia BHS-201 opiera się na technologii MULTIFOCAL HImFU – odpowiednio zaprojektowana głowica pozwala na działanie aż do 2,5 cm pod tkanką skórną. Wszystko dzięki temu, że została wyposażona w moc o częstotliwości 2.9 MHz, które docierają do głębokich warstw skóry, które pod wpływem mechanicznego efektu termicznego umożliwiają widoczną redukcję tkanki tłuszczowej, pozostawiając skórę gładką.

Innym rodzajem zabiegu, który możliwy jest dzięki urządzeniu BHS-201 jest endermologia Body Health . Głównym celem tego rodzaju pielęgnacji jest wygładzanie cellulitu na nawet najbardziej trudnych miejscach takich jak uda czy pośladki. Elementem, który działa bezpośrednio na skórę jest wieloitowa turbina, nazywana także pompą próżniową. Technologia oparta na jej działaniu może skutecznie aktywować receptory komórkowe odpowiedzialne za produkcję kolagenu oraz elastyny. Turbina próżniowa aktywuje głębokie warstwy skóry do regeneracji, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu gładkiej i jędrnej skóry. Wskazaniami do wykonania zabiegu endermologii Body Health są: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zmarszczki mimiczne.

Są Państwo zainteresowani efektami, jakie umożliwia urządzenie BHS-201? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi kosmetologami, którzy pomogą dopasować rodzaj zabiegu do potrzeb skóry. Podczas rozmowy dowiedzą się także Państwo jakie są przeciwwskazania oraz pielęgnacja po zabiegu endermologii Body Health.