Zabiegi kosmetyczne Rzeszów

Zdrowy i piękny wygląd to wizytówka każdej dbającej o siebie kobiety i mężczyzny. W naszym salonie oferujemy zabiegi kosmetyczne, które mogą pozwolić czuć się i wyglądać pięknie każdego dnia. Oferujemy kompleksowy wachlarz usług, pośród których klienci mogą wykonać różnego rodzaju zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz fryzjerstwa.

Zabiegi kosmetyczne Rzeszów – Athelas

Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy nauce i poszerzaniu swoich zainteresowań poświęcają każdą wolną chwilę. Naszym miejscem pracy są dwa rzeszowskie gabinety: Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo – miejsce, w którym nasz zespół zadba o włosy, makijaż i paznokcie. Manicure i pedicure oraz stylizację paznokci metodą żelową lub hybrydową wykonuje kosmetolog Taisiia Kotsylo. W ofercie salonu dostępne są także usługi depilacji oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy takich jak stylizacja rzęs i brwi czy peelingi chemiczne. Jest to jednocześnie miejsce dbania o makijaż dopasowany do każdych okoliczności, który wykonuje nasza wizażystka, Maria Kazior. O włosy w naszym gabinecie dba Renata Pigan – fryzjer damski i męski, który zajmie się koloryzacjami, upięciami okolicznościowymi oraz usługami barberskimi. Gabinet Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała to natomiast punkt, w którym skupiamy się na kosmetologii i medycynie estetycznej, w której skład wchodzą body health oraz mezoterapia igłowa.

Zależnie od wybranej usługi, nasi klienci zostaną objęci opieką, w ramach której oferujemy podstawowe rodzaje zabiegów i usług takich jak: podologia, makijaż, body health, mezoterapia, peelingi chemiczne oraz fryzjerstwo. W celu dopasowania dostępnej w ramach naszego salonu w Rzeszowie usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia jednego z naszych punktów – nasi pracownicy doradzą najlepszą metodę poprawienia wyglądu i dobrego samopoczucia, które mogą pozwolić czuć się pięknie i kobieco każdego dnia. W ramach działań naszych salonów w Rzeszowie oferujemy także różnego rodzaju szkolenia z zakresu stylizacji i zdobienia paznokci oraz stylizacji rzęs metodami 1:1 i volume 4-9D – prowadzone przez Łucję Gajdek oraz Taisiię Kotsylo.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych gabinetów pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz kontaktu z naszymi pracownikami – służymy pomocą w wyborze zabiegów, które pomogą poprawić wygląd i dobre samopoczucie wszystkich naszych klientów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.