O naszych salonach

Już od ponad 10 lat nasze salony wyróżniają się na rynku usług kosmetycznych. Starając się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów pracujemy w dwóch salonach z bardzo bogatą ofertą usług. Gabinet Athelas to przede wszystkim zabiegi kosmetologii estetycznej, podologii, masażu relaksacyjnego, pielęgnacja dłoni i stóp i bardzo szeroka gama zabiegów na ciało, opracowanych dla najbardziej wymagających klientów. Gabinet Czary Mary to miejsce, w którym natychmiast możesz poprawić swój wygląd dzięki zabiegom manicure, pedicure, pielęgnacji twarzy, makijażu i kompleksowej ofercie fryzjerstwa dla Pań i Panów.

Salony kosmetyczne w Rzeszowie 

Gabinet kosmetyczny Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała  jest jednym z pierwszych gabinetów w Rzeszowie nastawionych na efekt i wysoką jakość zabiegów połączonych z przystępną ceną. Tutaj możesz zadbać niemal o każdy szczegół swojej urody. Najnowsze i sprawdzone technologie , certyf4ikowane kosmetyki najwyższej jakości w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą naszego personelu sprawią, że możesz poddać się naszym zabiegom z poczuciem bezpieczeństwa, w intymnej atmosferze relaksu. 

Gabinet Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo powstał w związku z zapotrzebowaniem klientów na miejsce , w którym szybko i profesjonalnie można zadbać o swój wygląd. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum miasta sprawia, że chętnie zaglądają tam kobiety i mężczyźni poszukujący chwili wytchnienia w zgiełku dnia codziennego. Proponujemy pełną ofertę zabiegów  upiększających : makijaż, manicure, pedicure, pielęgnacja twarzy , fryzjerstwo i usługi barberskie. 

Historia naszych salonów w Rzeszowie

Gabinet kosmetyczny Athelas istnieje od ponad 10 lat. W swojej ofercie mamy zabiegi pielegnacyjne twarzy i ciała, zabiegi na dłonie i stopy, zabiegi podologiczne, makijaż, microblading, medycynę estetyczną. Wszystkie proponowane zabiegi wykonywane są na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny. Staramy się aby wizyta u nas była efektywnym przeżyciem, aby oprócz wspaniałego wyglądu zapewniała Państwu również niezapomniane chwile relaksu i wypoczynku, bowiem najlepsze efekty osiągamy dzięki harmonii ducha i ciała. XXI wiek to wiek, w którym staramy się zatrzymać czas, wymyślamy nowe technologie, promujemy zdrowy styl życia. Proponowane przez nas zabiegi mają sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale również pomóc im odnaleźć własną drogę do piękna i zachowania młodości.

W 2017 roku poszerzyliśmy działalność otwierając nowy punkt. Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo to miejsce gdzie nasze stylistki wyczarowują najpiękniejsze paznokcie i dbają o Państwa stopy. W ofercie mamy również makijaż, depilację i zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Gabinet Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała  to przede wszytskim pielęgnacja twarzy i ciała, zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, a Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo to specjalistyczny gabinet stylizacji i pielegnacji dłoni i stóp.

Dzięki zdobytej wiedzy, praktyce i doświadczeniu zapewniamy tylko skuteczne i bezpieczne zabiegi  o najwyższej jakości. 

Domeną naszych czasów jest zabiegany i zapracowany człowiek, starający się pogodzić życie zawodowe z rodzinnym.

Odwiedzając nasze gabinety zapewniasz sobie kompleksową pielęgnację twarzy, ciała i włosów  dzięki której możesz wyglądać atrakcyjnie i czuć się pewnie w każdej sytuacji, oszczędzając swój cenny czas, ponieważ to my robimy wszystko dla Ciebie i za Ciebie w sposób szybki i profesjonalny. Elastyczne godziny pracy sprawiają, że nie musisz  rezygnować ze swojego harmonogramu aby zadbać o własny wygląd i zapewnić sobie stan równowagi i spokoju ciała i ducha.   

Salony kosmetyczne Drema Friendly

W naszym gabinecie dużą wagę przykładamy do bezpieczeństwa i higieny. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku jak cążki,frezy są na miejscu  dezynfekowane i sterylizowane za pomocą myjki ultradźwiękowej i autoklawu. Do zabiegu klient wyposażany jest w  bieliznę jednorazową. 

Pracują dla nas

Nasz personel tworzą  fryzjerzy, wizażyści,  kosmetyczki, technicy usług kosmetycznych i kosmetolodzy. Równocześnie jesteśmy szkoleniowcami, nauczycielami zawodu i wykładowcami uczelni , ponieważ chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dbając w ten sposób o dobrą jakość usług na lokalny rynku i prestiż naszego zawodu. 

Aby nasze usługi były na najwyższym poziomie cały czas szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje podczas szkoleń i kursów branżowych, indywidualnych konsultacji z ekspertami,  wykładów, konferencji i studiów podyplomowych. Dzięki temu w naszej ofercie znajdują się również zabiegi  z dziedziny podologii i kosmetologii medycznej, a my możemy zadbać o Ciebie kompleksowo.

Anna Kazior

właściciel gabinetów Athelas i Czary Mary w Rzeszowie, absolwentka kierunków:  pedagogika na URz , zdrowie publiczne: spec, kosmetologia i zdrowie publiczne: spec. promocja zdrowia i edukacja zrdowotna na WSIZ w Rzeszowie, podologia KWSPZ w Krakowie i kosmetologia w medycynie na WSNS w Lublinie,  nauczyciel w Medycznej Szkole Policealnej i wykładowca WSiZ.

Łucja Gajdek

Technik usług kosmetycznych, stylistka rzęs metodami 1:1 i volume 4-9 D, specjalista Ajurwedy, nauczyciel w szkole policealnej. Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, masaż ajurwedyjski, terapie Dermohealth, przedłużanie rzęs wszystkimi metodami, prowadzi szkolenia stylizacji rzęs metodami 1:1 i volume 4-9 D.

Taisiia Kotsylo

Kosmetolog, absolwentka Wyzszej Szkoły Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. Wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp. manicure, pedicure, stylizacja paznokci za pomocą żelu i hybryd ze zdobieniem, zabiegi stylizacji brwi i rzęs, depilacja, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. Prowadzi szkolenia z dziedziny stylizacji i zdobienia paznokci.

Renata Pigan

Fryzjer damski i męski, wykonuje upięcia ślubne i okolicznościowe, koloryzacje włosów, zabiegi barberskie. 

 

Maria Kazior

Wizażystka, uczestniczka warsztatów z Magdaleną Pieczonką, Make Up Show z Aleksandrą Kolodziejczyk, odbyła indywidualne szkolenie w Kolorowe Kredki z Kingą Szewczyk.  Wykonuje makijaż ślubny, wieczorowy , okazjonalny i do sesji zdjęciowych.

 

Paulina Kojder

 

Przejdź do oferty naszych salonów kosmetycznych!

Athelas Kosmetyka Twarzy i Ciała Athelas Kosmetyka i Fryzjerstwo