Zabiegi mezoterapii mikroigłowej to nowoczesna i nieinwazyjna , a zarazem bardzo skuteczna terapia przeciwdziałająca starzeniu się skóry, stymulująca produkcję kolagenu, wygładzająca zmarszczki, blizny i rozstępy. System szybko poruszajacych się, pulsujących igieł powoduje  mikrootwory, przez które możliwe jest wnikanie substancji aktywnych, aa skóra dostaje sygnał do rozpoczęcia procesów naprawczych w wyniku których pobudzane są fibroblasty i rozpoczyna się produkcja kolagenu. Do zabiegu wykorzystywane są urządzenia typu Derma pen wyposażone w sterylne, jednorazowe kartridże i surem, ampułki najwyższej jakości. 

Cena od 250 zł

MEZOGOLD

Mezogolod to zabieg mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem innowacyjnego serum zawierającego kompleks złota monojonowego, krzemu organicznego, boru oraz witaminy C.

Składniki aktywne w postaci monojonowej oraz procedura mezoterapii mikroigłowej pozwala na przetransportowanie składników preparatu w obręb skóry właściwej i rozpoczęcię stymulacji proliferacji fibroblastów oraz produkcji białka kolagenowego i elastyny. Proces tworzenia kolagenu w organizmie jest uzależniony oosiadania odpowiednich substratów, m.in. złota, krzemu, witaminy C.

Cena 300 zł

Mezoterapia igłowa – co to jest?

Mezoterapia igłowa to zabieg stosowany od lat 50-tych ubiegłego wieku. Jej twórcą jest Francuz Michael Pistor.  Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu preparatów pod oczy, na twarz, szyję jak również na różne obszary ciała ( brzuch, uda , ramiona ). Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenikają kosmetyki. Sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, zmuszając ją do regeneracji, a odpowiednie mieszanki substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w bardzo krótkim czasie. Mezoterapia igłowa przynosi świetne rezultaty u pacjentów z delikatną, cienką, wiotką, odwodnioną a także dojrzałą skórą, która traci jędrność. To znakomita metoda na znaczącą poprawę kondycji skóry bez interwencji chirurgicznej. 

Najczęściej do mezoterapii igłowej wykorzystujemy praparaty marek Filorga, Revitacare. 

Stworzony przez markę Filorga preparat NCTF wyznaczył złoty standard w swojej kategorii i dziś jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych produktów do mezoterapii. 

Preparat NCTF to prawdziwy evergreen, który jest uwielbiany przez pacjentów. Ten ekskluzywny kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty: zrewitalizować skórę, sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowanie jej odnowy w głębokich warstwach.  Preparat NCTF służy również do poprawy jakości skóry głowy stymulując i poprawiając jakość włosów. Produktydo mezoterapii igłowej marki Filorga są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też bezpieczne i bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Wykorzystywana podczas produkcji unikatowa metoda filtrów membranowych umożliwia pełną sterylizację preparatów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności składników.

Preparaty do mezoterapii igłowej NCTF 135 i NCTF 135HA są jednymi z niewielu produktów na rynku zarejestrowanych do iniekcji medycznych.

Oprócz cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego są tam też 53 inne składniki: 12 witamin, 23 aminokwasy, 6 koenzymów, 6 minerałów, 5 kwasów nukleinowych i antyoksydant. Preparat NCTF 135 zawiera mniejszą dawkę kwasu hialuronowego, dzięki czemu sprawdza się znakomicie w rewitalizacji skóry młodej i utrzymaniu jak najdłużej jej pięknego, jędrnego i gładkiego wyglądu. W produkcie NCTF 135HA kwasu hialuronowego jest więcej, aż 5 mg/ml. To powoduje nie tylko głębokie nawilżenie, ale też możliwość naturalnego korygowania skóry dojrzałej i nadawania jej optymalnej gęstości.

 Mezoterapia igłowa tym preparatem poprawia sprężystość, wygładza drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry, przywraca jej blask i odejmuje lat. Wieloskładnikowa, profesjonalna formuła produktu pozwala też na głęboką naprawę komórkową. 

CytoCare® 502/516/532 to luksusowe koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki produktom CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a skutki starzenia wyraźnie zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej zdecydowanie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. 

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Efekty mezoterapii:

  • Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
  • Głębokie nawodnienie
  • Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
  • Zapobiega pojawieniu się “pierwszych zmarszczek”
  • Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
  • Zapewnia intensywne odżywianie skóry
  • Zapewnia promienność i blask

Aquqashine BTX to najnowsza propozycja na rynku mezoterapii igłowych. To produkt nowej generacji zapewniający kompleksowe rozwiązanie w terapii anty ageing.  Główna zaletą produktu jest jego wielokierunkowe działanie: przeciwzmarszczkowe, regenerujące, odbudowujące i rozluźniające mięsnie (delikatna alternatywa dla botoxu).
Kompleks peptrydowy stabilizuje aktywnośc mięsni w skórze, rozluznia włókna mięśni mimicznych , wygładza skórę, stymuluje regenerację odnowę komórkową.
Zawarty w Aquqshine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilżą skórę oraz wspomaga powolne uwalnianie się peptydów co przedłuża ich działanie.

Cena od 700 zł

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej ?

Zabieg trwa ok godziny ( w tym znieczulenie ok 30 min), w zależności od potrzeb skóry. Istnieje kilka sposobów wprowadzania preparatu w skórę. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawić się zasinienia po ostrzykiwaniu. Objawy te znikają w ciągu kilku dni.

Mezoterapię igłową należy wykonywać w serii zabiegów. W zależności od problemu i uzytego preparatu zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2 tyg , a następnie co 4-6 tyg zabieg podtrzymujący, lub zawsze wtedy, kiedy czujesz ze Twoja skóra potrzebuje czegoś więcej. 

CENA OD 450 ZŁ